škola různých předmětů

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Řád

1.nesmýte kozlit a ddělat  žadné experiment y atd mimo školu jedine az vam bude 18..  2

2.Studenti nesmí oslovovat své profesory jinah než pane/ní profesore/ko

3.Když budete vyplnovat přihlášku tak to vyplnujte pravdivě a ne žee si budete vymýšlet.Předpokládáme že budete plnit své Domácí Úkoly.11. Profesor každému studentovi za jeden nesplněný úkol dáváme za 5do kvalifikace která se počítá jako ostatní známky (záleží však na každém profesorovi, je však tato možnost klasifikace dú).
4. Soutěže smí vyhlašovat jen profesor, ale pod podmínkou, že je nějaká výhra ( i přičítání bodů koleji je výhra).5. Profesor má právo udílet studentům školní trest nebo srážet body za nesplněný domácí úkol..5 Pokud dopředu student ví, že se nemůže určité hodiny zúčastnit (online), pošle profesorovi na daný předmět sovu s omluvenkou. Omluvenka studenta omlouvá ale jen z domácího úkolu. Výklad hodiny se student musí doučit, protože se zkouší ze všeho probraného učiva. Omluvenka ale musí mít nějaký závažný důvod. Omluvenka může být na 1 studenta jen jedna na 7 vyučovacích hodin jednoho předmětu, o prázdninách se nárok zdvojnásobuje (2 omluvenky na 7 vyučovacích hodin 1 předmětu)..6 Profesor může srážet body studentům nebo dávat školní trest za nedostavení se na online hodinu, ale jen pokud byl čas a den vyhlášen předem (alespoň 2 dny - 48 hodin), nebo pokud se student minimálně 3 hodiny před začátkem neomluvil danému profesorovi, jinak šance zaniká.

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.